SVARĪGA INFORMĀCIJA

Rūpējoties par jūsu drošību un drošības noteikumu ievērošanu Covid-19 pandēmijas laikā, Ir ierobežota kopstrāde, klātienes pasākumi un konsultācijas visos LIAA biznesa inkubatoros.

Nākamā INK un PINK dalībnieku uzņemšana 2020. gada septembrī

Pievienojies plašākajam inkubatoru tīklam Latvijā! Nākamā uzņemšana LIAA inkubācijas un pirmsinkubācijas programmā būs atvērta 2020. gada septembrī.

LIAA biznesa inkubatori - Tavs atbalsts ceļā uz jaudīgu un eksportspējīgu uzņēmumu

PREV
NEXT

600+

Uzņēmumi pievienojušies Magnetic Latvia Biznesa inkubatoru kopienai

700+

Pasākumi ik gadu Tavas biznesa idejas izaugsmei

30 MILJ. EUR

Investējam jaunās un eksportspējīgas biznesa idejās visā Latvijā

MŪSU KLIENTU ATSAUKSMES

Lauma KazakaSolfeg.io
Solfeg.io ir mūzikas izglītības lietotne, un ārzemēs mēs sevi pozicionējam kā uzņēmumu, kas nāk no mūzikas tradīcijām bagātās Latvijas. Start-up pamatā ir starptautiska domāšana - ar inkubatora atbalstu esam apceļojuši Skandināviju, Lielbritāniju un ASV, veidojot kontaktus un sadarbības ar cilvēkiem, par ko uzņēmuma sākuma fāzē varējām tikai sapņot! Pēc katra brauciena un jauna sasnieguma, iedvesma aug griezdamies, bet ikdienas darba ritmu palīdz uzturēt inkubatorā pieejamais atbalsts un pakalpojumi, un, protams - kopiena, kas viens otram palīdz.
DainisDKRobotics
Ļoti draudzīga komanda! Cilvēki, kas iedrošina darboties!
Terēze RiekstiņaPilsētnieki SIA, Uzdrošinies pārdot
Būt inkubatorā ir lieliska iespēja jaunam uzņēmējam gan saņemt tik vajadzīgo padomu, atbalstu un zināšanas, gan ieraudzīt citus uzņēmējus un ideju autorus. Saprast, ka katram savs ceļš ejams, taču izaicinājumi un grūtības ir līdzīgas. Sajust atbalstu un ticību sev un savai idejai - tas ir ļoti svarīgi katram jauna ceļa gājējam.
Elizabete PalasiosaStory Hub SIA
Otrs labākais lēmums mūsu uzņēmuma pastāvēšanas vēsturē pēc dibināšanas bija pieteikums LIAA Radošo industriju inkubatora programmai. Viennozīmīgi viena no vērtīgākajām iespējām, ko izmantot sava biznesa attīstībai Latvijā, it īpaši radošo industriju sektorā.
Vitālijs ČemerisManeg.net
Bauskas biznesa inkubatora koprades telpās tiekas lieliska uzņēmēju kopiena! Ikkatram ir iespēja iesaistīties tajā, iegūstot papildu jaudu sava uzņēmuma attīstībā.
Marta ŠulceSilmachy Remedies SIA
Jūrmalas biznesa inkubatora komanda ir ļoti atsaucīga, uz katru jautājumu vai problēmsituāciju vienmēr tiek rasti risinājumi vai tiek sniegti noderīgi ieteikumi. Ļoti patīk uzņēmēju komūna inkubatorā, kur iespējams nodibināt vērtīgus kontaktus. Visi ir atsaucīgi un apmainās ar viedokļiem, ieteikumiem. Tāpat nevar noliegt, ka labs atbalsts ir arī LIAA biznesa inkubatoru piešķirtais līdzfinansējums dažādiem uzņēmumam nepieciešamiem pakalpojumiem. Iesaku patiesi!
Ludmila Stavro-FreibergaResponse by Dr. Stavro
Dalība biznesa inkubatorā sniedz milzīgu artavu mūsu uzņēmuma attīstībai. Priecājamies par atsaucību, pieredzi, atbalstu un zināšanām, ko gūstam Jūrmalas biznesa inkubatorā. Inkubators ir būtisks atspēriena punkts, lai jauns uzņēmums veiksmīgi dotos uz priekšu un sasniegtu jaunas uzņēmējdarbības virsotnes. Turklāt inkubatorā strādā profesionāli, uz sadarbību orientēti, lieliski darbinieki, kuri vienmēr ir uzdevumu augstumos. Veiksmi un izdošanos, balstot nākotnes idejas!

MĒS PIEDĀVĀJAM

Konsultācijas un apmācības

Saņem regulāras inkubatoru personāla un piesaistīto ekspertu konsultācijas, apmeklē nozares zinošāko speciālistu un praktiķu biznesa skolu, kā arī ikdienā nāc uz tematiskajiem tīklošanās semināriem

Lielākais kopstrādes tīkls Latvijā

Izmanto LIAA biznesa inkubatoru kopstrādes telpas darbam, sanāksmēm un lietišķajām pārrunām 15 pilsētās visā Latvijā ar gandrīz 2000 m2 kopējo platību

Līdzfinansējums Tava uzņēmuma attīstībai

Saņem 50% līdzfinansējumu Tava biznesa attīstībai nepieciešamo pakalpojumu iegādei, piemēram, grāmatvedībai, telpu nomai, dizainam, mārketingam, produktu prototipēšanai, sertificēšanai u.c.

Lielākā jauno uzņēmēju kopiena

Iestājies inkubatorā un pievienojies plašam kontaktu tīklam – dažādu nozaru uzņēmējiem un jomu ekspertiem

Atpazīstamība un redzamība

Gūsti plašāku atpazīstamību zem Magnetic Latvia Biznesa inkubatori zīmola – klientu atpazīstamības pasākumos, nozaru izstādēs, medijos u.c.

Līdzfinansējums aprīkojuma iegādei

Saņem 50% līdzfinansējumu Tava uzņēmuma vai produkta attīstībai
nepieciešama aprīkojuma iegādei

TOP
X