LIAA Bauskas biznesa inkubators

Laila Glaudāne

Biznesa inkubatora vadītāja - prombūtnē
Laila.Glaudane@liaa.gov.lv

LIAA Bauskas biznesa inkubators
Katoļu iela 3, Bauska, LV-3901, Latvija
+371 62400908
bauska@liaa.gov.lv

Madara Zemke

Vecākā projektu vadītāja
Madara.Zemke@liaa.gov.lv

LIAA Bauskas biznesa inkubators
Katoļu iela 3, Bauska, LV-3901, Latvija
+371 62400908
bauska@liaa.gov.lv

LIAA Daugavpils biznesa inkubators

Andrejs Zelčs

Biznesa inkubatora vadītājs
Andrejs.Zelcs@liaa.gov.lv

LIAA Daugavpils biznesa inkubators
Viestura iela 2, Daugavpils, LV-5401, Latvija
+371 62401094
daugavpils@liaa.gov.lv

Jeļena Dedele

Vecākā projektu vadītāja - prombūtnē
Jelena.Dedele@liaa.gov.lv

LIAA Daugavpils biznesa inkubators
Viestura iela 2, Daugavpils, LV-5401, Latvija
+371 62401094
daugavpils@liaa.gov.lv

Santa Dzalbe-Sologuba

Vecākā projektu vadītāja
Santa.Dzalbe-Sologuba@liaa.gov.lv

LIAA Daugavpils biznesa inkubators
Viestura iela 2, Daugavpils, LV-5401, Latvija
+371 62401094
daugavpils@liaa.gov.lv

Iveta Karabeška

Vecākā projektu vadītāja - prombūtnē
Iveta.Karabeska@liaa.gov.lv

LIAA Daugavpils biznesa inkubators
Viestura iela 2, Daugavpils, LV-5401, Latvija
+371 62401094
daugavpils@liaa.gov.lv

LIAA Jelgavas biznesa inkubators

Ņikita Kazakevičs

Biznesa inkubatora vadītājs
Nikita.Kazakevics@liaa.gov.lv

LIAA Jelgavas biznesa inkubators
Peldu iela 7, Jelgava, LV-3002, Latvija
+371 62400909
jelgava@liaa.gov.lv

Elvis Barkauskis

Vecākais projektu vadītājs
Elvis.Barkauskis@liaa.gov.lv

LIAA Jelgavas biznesa inkubators
Peldu iela 7, Jelgava, LV-3002, Latvija
+371 62400909
jelgava@liaa.gov.lv

Agnese Oļševska

Vecākā projektu vadītāja
Agnese.Olsevska@liaa.gov.lv

LIAA Jelgavas biznesa inkubators
Peldu iela 7, Jelgava, LV-3002, Latvija
+371 62400909
jelgava@liaa.gov.lv

Renāte Bērante

Vecākā projektu vadītāja
Renate.Berante@liaa.gov.lv

LIAA Jelgavas biznesa inkubators
Peldu iela 7, Jelgava, LV-3002, Latvija
+371 62400909
jelgava@liaa.gov.lv

LIAA Jēkabpils biznesa inkubators

Jolanta Šūmakere

Biznesa inkubatora vadītāja
Jolanta.Sumakere@liaa.gov.lv

LIAA Jēkabpils biznesa inkubators
Brīvības iela 116, Jēkabpils, LV-5201, Latvija
+371 62401096
jekabpils@liaa.gov.lv

Zigrīda Mikāne

Vecākā projektu vadītāja
Zigrida.Mikane@liaa.gov.lv

LIAA Jēkabpils biznesa inkubators
Brīvības iela 116, Jēkabpils, LV-5201, Latvija
+371 62401096
jekabpils@liaa.gov.lv

LIAA Jūrmalas biznesa inkubators

Rihards Zariņš

Biznesa inkubatora vadītājs
Rihards.Zarins@liaa.gov.lv

LIAA Jūrmalas biznesa inkubators
Piestātnes iela 11A, Jūrmala, LV-2015, Latvija
+371 62401097
jurmala@liaa.gov.lv

Rihards Vijums

Vecākais projektu vadītājs
Rihards.Vijums@liaa.gov.lv

LIAA Jūrmalas biznesa inkubators
Piestātnes iela 11A, Jūrmala, LV-2015, Latvija
+371 62401097
jurmala@liaa.gov.lv

Uldis Siliņš

Vecākais projektu vadītājs
Uldis.Silins@liaa.gov.lv

LIAA Jūrmalas biznesa inkubators
Piestātnes iela 11A, Jūrmala, LV-2015, Latvija
+371 62401097
jurmala@liaa.gov.lv

LIAA Kuldīgas biznesa inkubators

Līga Raituma

Biznesa inkubatora vadītāja
Liga.Raituma@liaa.gov.lv

LIAA Kuldīgas biznesa inkubators
Skolas iela 1, Kuldīga, LV-3301, Latvija
+371 62400905
kuldiga@liaa.gov.lv

Rimants Safonovs

Vecākais projektu vadītājs
Rimants.Safonovs@liaa.gov.lv

LIAA Kuldīgas biznesa inkubators
Skolas iela 1, Kuldīga, LV-3301, Latvija
+371 62400905
kuldiga@liaa.gov.lv

Zane Eglīte

Vecākā projektu vadītāja
Zane.Eglite@liaa.gov.lv

LIAA Kuldīgas biznesa inkubators
Skolas iela 1, Kuldīga, LV-3301, Latvija
+371 62400905
kuldiga@liaa.gov.lv

LIAA Liepājas biznesa inkubators

Gints Reķēns

Biznesa inkubatora vadītājs
Gints.Rekens@liaa.gov.lv

LIAA Liepājas biznesa inkubators
Dārza iela 4/8, Liepāja, LV-3401, Latvija
+371 62401092
liepaja@liaa.gov.lv

Ruslans Meļņiks

Vecākais projektu vadītājs
Ruslans.Melniks@liaa.gov.lv

LIAA Liepājas biznesa inkubators
Dārza iela 4/8, Liepāja, LV-3401, Latvija
+371 62401092
liepaja@liaa.gov.lv

Guna Sprūde

Vecākā projektu vadītāja
Guna.Sprude@liaa.gov.lv

LIAA Liepājas biznesa inkubators
Dārza iela 4/8, Liepāja, LV-3401, Latvija
+371 62401092
liepaja@liaa.gov.lv

LIAA Madonas biznesa inkubators

Iveta Vabule

Biznesa inkubatora vadītāja
Iveta.Vabule@liaa.gov.lv

LIAA Madonas biznesa inkubators
Blaumaņa iela 3, Madona, LV-4801, Latvija
+371 62400907
madona@liaa.gov.lv

Liena Hačatrjana

Vecākā projektu vadītāja
Liena.Hacatrjana@liaa.gov.lv

LIAA Madonas biznesa inkubators
Blaumaņa iela 3, Madona, LV-4801, Latvija
+371 62400907
madona@liaa.gov.lv

Anete Urka

Vecākā projektu vadītāja
Anete.Urka@liaa.gov.lv

LIAA Madonas biznesa inkubators
Blaumaņa iela 3, Madona, LV-4801, Latvija
+371 62400907
madona@liaa.gov.lv

LIAA Ogres biznesa inkubators

Ilze Linkuma

Biznesa inkubatora vadītāja
Ilze.Linkuma@liaa.gov.lv

LIAA Ogres biznesa inkubators
Brīvības iela 32, Ogre, LV-5001, Latvija
+371 62400902
ogre@liaa.gov.lv

Laura Zariņa

Vecākā projektu vadītāja
Laura.Zarina@liaa.gov.lv

LIAA Ogres biznesa inkubators
Brīvības iela 32, Ogre, LV-5001, Latvija
+371 62400902
ogre@liaa.gov.lv

LIAA Rēzeknes biznesa inkubators

Skaidrīte Baltace

Biznesa inkubatora vadītāja
Skaidrite.Baltace@liaa.gov.lv

LIAA Rēzeknes biznesa inkubators
Baznīcas iela 19, Rēzekne, LV-4601, Latvija
+371 62401095
rezekne@liaa.gov.lv

Evija Piebalga

Vecākā projektu vadītāja
Evija.Piebalga@liaa.gov.lv

LIAA Rēzeknes biznesa inkubators
Baznīcas iela 19, Rēzekne, LV-4601, Latvija
+371 62401095
rezekne@liaa.gov.lv

Kristiāna Karčevska

Vecākā projektu vadītāja
Kristiana.Karcevska@liaa.gov.lv

LIAA Rēzeknes biznesa inkubators
Baznīcas iela 19, Rēzekne, LV-4601, Latvija
+371 62401095
rezekne@liaa.gov.lv

LIAA Siguldas biznesa inkubators

Dace Vanaga

Biznesa inkubatora vadītāja
Dace.Vanaga@liaa.gov.lv

LIAA Siguldas biznesa inkubators
K. Valdemāra iela 3A, Sigulda, LV-2150, Latvija
+371 62400903
sigulda@liaa.gov.lv

Gundega Vanaga-Janberga

Vecākā projektu vadītāja
Gundega.Vanaga-Janberga@liaa.gov.lv

LIAA Siguldas biznesa inkubators
K. Valdemāra iela 3A, Sigulda, LV-2150, Latvija
+371 62400903
sigulda@liaa.gov.lv

LIAA Talsu biznesa inkubators

Dagmāra Dreiškena

Biznesa inkubatora vadītāja
Dagmara.Dreiskena@liaa.gov.lv

LIAA Talsu biznesa inkubators
Kalna iela 4, Talsi, LV-3201, Latvija
+371 62400904
talsi@liaa.gov.lv

Eva Kupele

Vecākā projektu vadītāja
Eva.Kupele@liaa.gov.lv

LIAA Talsu biznesa inkubators
Kalna iela 4, Talsi, LV-3201, Latvija
+371 62400904
talsi@liaa.gov.lv

Ilze Ventiņa

Vecākā projektu vadītāja - prombūtnē
Ilze.Ventina@liaa.gov.lv

LIAA Talsu biznesa inkubators
Kalna iela 4, Talsi, LV-3201, Latvija
+371 62400904
talsi@liaa.gov.lv

LIAA Valmieras biznesa inkubators

Jurģis Priedītis

Biznesa inkubatora vadītājs
Jurgis.Prieditis@liaa.gov.lv

LIAA Valmieras biznesa inkubators
Purva iela 12A, Valmiera, LV-4201, Latvija
+371 62401098
valmiera@liaa.gov.lv

Laura Krūmiņa-Zvaigzne

Vecākā projektu vadītāja - prombūtnē
Laura.Krumina-Zvaigzne@liaa.gov.lv

LIAA Valmieras biznesa inkubators
Purva iela 12A, Valmiera, LV-4201, Latvija
+371 62401098
valmiera@liaa.gov.lv

Juris Čeičs

Vecākais projektu vadītājs
Juris.Ceics@liaa.gov.lv

LIAA Valmieras biznesa inkubators
Purva iela 12A, Valmiera, LV-4201, Latvija
+371 62401098
valmiera@liaa.gov.lv

Linda Šteinberga

Vecākā projektu vadītāja
Linda.Steinberga@liaa.gov.lv

LIAA Valmieras biznesa inkubators
Purva iela 12A, Valmiera, LV-4201, Latvija
+371 62401098
valmiera@liaa.gov.lv

LIAA Ventspils biznesa inkubators

Liene Kataševska

Biznesa inkubatora vadītāja
Liene.Katasevska@liaa.gov.lv

LIAA Ventspils biznesa inkubators
Saules iela 19, Ventspils. LV-3601, Latvija
+371 62400906
ventspils@liaa.gov.lv

Eva Fībiga

Vecākā projektu vadītāja
Eva.Fibiga@liaa.gov.lv

LIAA Ventspils biznesa inkubators
Saules iela 19, Ventspils. LV-3601, Latvija
+371 62400906
ventspils@liaa.gov.lv

LIAA Radošo industriju inkubators

Karine Kalniņa

Biznesa inkubatora vadītāja
Karine.Kalnina@liaa.gov.lv

LIAA Radošo industriju inkubators
Elizabetes iela 45/47, Rīga, LV-1010, Latvija
+371 62401220
rii@liaa.gov.lv

Ernando Palasioss

Vecākais projektu vadītājs
Ernando.Palasioss@liaa.gov.lv

LIAA Radošo industriju inkubators
Elizabetes iela 45/47, Rīga, LV-1010, Latvija
+371 62401220
rii@liaa.gov.lv

Sabīne Jermaloviča

Vecākā projektu vadītāja
Sabine.Jermalovica@liaa.gov.lv

LIAA Radošo industriju inkubators
Elizabetes iela 45/47, Rīga, LV-1010, Latvija
+371 62401220
rii@liaa.gov.lv

LIAA Biznesa inkubatoru departaments

Laura Očagova

Departamenta direktore
Laura.Ocagova@liaa.gov.lv

LIAA Biznesa inkubatoru departaments
Pērses iela 2, Rīga, LV-1442, Latvija
+371 67039471
inkubators@liaa.gov.lv

Jānis Paeglekalns

Vecākais projektu vadītājs
Janis.Paeglekalns@liaa.gov.lv

LIAA Biznesa inkubatoru departaments
Pērses iela 2, Rīga, LV-1442, Latvija
+371 67039471
inkubators@liaa.gov.lv

Kristīne Robežniece

Vecākā projektu vadītāja
Kristine.Robezniece@liaa.gov.lv

LIAA Biznesa inkubatoru departaments
Pērses iela 2, Rīga, LV-1442, Latvija
+371 67039471
inkubators@liaa.gov.lv

Danuta Pīlapa

Departamenta direktora vietniece
Danuta.Pīlapa@liaa.gov.lv

LIAA Biznesa inkubatoru departaments
Pērses iela 2, Rīga, LV-1442, Latvija
+371 67039471
inkubators@liaa.gov.lv

Elīna Strautmane

Vecākā projektu vadītāja
Elina.Strautmane@liaa.gov.lv

LIAA Biznesa inkubatoru departaments
Pērses iela 2, Rīga, LV-1442, Latvija
+371 67039471
inkubators@liaa.gov.lv

Beate Danusēviča

Vecākā projektu vadītāja
Beate.Danusevica@liaa.gov.lv

LIAA Biznesa inkubatoru departaments
Pērses iela 2, Rīga, LV-1442, Latvija
+371 67039471
inkubators@liaa.gov.lv

Armands Klimenko

Vecākais projektu vadītājs
Armands.Klimenko@liaa.gov.lv

LIAA Biznesa inkubatoru departaments
Pērses iela 2, Rīga, LV-1442, Latvija
+371 67039471
inkubators@liaa.gov.lv

Aina Juršāne-Kalniņa

Vecākā projektu vadītāja
Aina.Jursane-Kalnina@liaa.gov.lv

LIAA Biznesa inkubatoru departaments
Pērses iela 2, Rīga, LV-1442, Latvija
+371 67039471
inkubators@liaa.gov.lv

TOP
X