Bauskas biznesa inkubators

Katoļu iela 3, Bauska, LV-3901
+371 +371 62400908 | bauska@liaa.gov.lv

Laila Glaudāne
projektu vadītāja
laila.glaudane@liaa.gov.lv

Kuldīgas biznesa inkubators

Skolas iela 1, Kuldīga, LV-3301
+371 +371 62400905 | kuldiga@liaa.gov.lv

Līga Raituma
vecākā projektu vadītāja
liga.raituma@liaa.gov.lv

Rimants Safonovs
projektu vadītājs
rimants.safonovs@liaa.gov.lv

Siguldas biznesa inkubators

Pils iela 16, Sigulda, LV-2150
+371 +371 62400903 | sigulda@liaa.gov.lv

Gundega Vanaga-Janberga
vecākā projektu vadītāja
gundega.vanaga-janberga@liaa.gov.lv

Signe Millere
projektu vadītāja
signe.millere@liaa.gov.lv

Daugavpils biznesa inkubators

Viestura iela 2, Daugavpils, LV-5401
+371 +371 62401094 | daugavpils@liaa.gov.lv

Andrejs Zelčs
biznesa inkubatora vadītājs
andrejs.zelcs@liaa.gov.lv

Iveta Karabeška
vecākā projektu vadītāja
iveta.karabeska@liaa.gov.lv

Jeļena Dedele
projektu vadītāja
jelena.dedele@liaa.gov.lv

Liepājas biznesa inkubators

Dārza iela 4/8, Liepāja, LV-3401
+371 +371 62401092 | liepaja@liaa.gov.lv

Gints Reķēns
biznesa inkubatora vadītājs
gints.rekens@liaa.gov.lv

Ruslans Meļņiks
projektu vadītājs
ruslans.melniks@liaa.gov.lv

Madonas biznesa inkubators

Blaumaņa iela 3, Madona, LV-4801
+371 +371 62400907 | madona@liaa.gov.lv

Iveta Vabule
vecākā projektu vadītāja
iveta.vabule@liaa.gov.lv

Egils Kazakevičs
projektu vadītājs
egils.kazakevics@liaa.gov.lv

Jēkabpils biznesa inkubators

Brīvības iela 116, Jēkabpils, LV-5201
+371 +371 62401096 | jekabpils@liaa.gov.lv

Jolanta Šūmakere
biznesa inkubatora vadītāja
jolanta.sumakere@liaa.gov.lv

Zigrīda Mikāne
vecākā projektu vadītāja
zigrida.mikane@liaa.gov.lv

Jelgavas biznesa inkubators

Peldu iela 7, Jelgava, LV-3002
+371 +371 62400909 | jelgava@liaa.gov.lv

Ņikita Kazakevičs
biznesa inkubatora vadītājs
nikita.kazakevics@liaa.gov.lv

Agnese Oļševska
vecākā projektu vadītāja
agnese.olsevska@liaa.gov.lv

Renāte Bērante
projektu vadītāja
renate.berante@liaa.gov.lv

Jūrmalas biznesa inkubators

Dubultu prospekts 4, Jūrmala, LV-2015
+371 +371 62401097 | jurmala@liaa.gov.lv

Rihards Zariņš
biznesa inkubatora vadītājs
rihards.zarins@liaa.gov.lv

Santa Paegle
vecākā projektu vadītāja
santa.paegle@liaa.gov.lv

Rihards Vijums
projektu vadītājs
rihards.vijums@liaa.gov.lv

Rēzeknes biznesa inkubators

Baznīcas iela 19, Rēzekne, LV-4601
+371 +371 62401095 | rezekne@liaa.gov.lv

Skaidrīte Baltace
biznesa inkubatora vadītāja
skaidrite.baltace@liaa.gov.lv

Kristiāna Karčevska
vecākā projektu vadītāja
kristiana.karcevska@liaa.gov.lv

Evija Piebalga
projektu vadītāja
evija.piebalga@liaa.gov.lv

Radošo industriju inkubators

Elizabetes iela 45/47, Rīga, LV-1010
+371 +371 62401220 | rii@liaa.gov.lv

Ģirts Ozoliņš
vecākais projektu vadītājs
girts.ozolins@liaa.gov.lv

Kristiāna Kārkliņa
vecākā projektu vadītāja
kristiana.karklina@liaa.gov.lv

Ogres biznesa inkubators

Brīvības iela 32, Ogre, LV-5001
+371 +371 62400902 | ogre@liaa.gov.lv

Ilze Linkuma
vecākā projektu vadītāja
ilze.linkuma@liaa.gov.lv

Laura Zariņa
projektu vadītāja
laura.zarina@liaa.gov.lv

Talsu biznesa inkubators

Kalna iela 4, Talsi, LV-3201
+371 +371 62400904 | talsi@liaa.gov.lv

Dagmāra Dreškena
vecākā projektu vadītāja
dagmara.dreiskena@liaa.gov.lv

Eva Kupele
projektu vadītāja
eva.kupele@liaa.gov.lv

Valmieras biznesa inkubators

Purva iela 12A, Valmiera, LV-4201
+371 +371 62401098 | valmiera@liaa.gov.lv

Jurģis Priedītis
biznesa inkubatora vadītāja
jurgis.prieditis@liaa.gov.lv

Jūris Čeičs
vecākais projektu vadītājs
juris.ceics@liaa.gov.lv

Linda Šteinberga
vecākā projektu vadītāja
linda.steinberga@liaa.gov.lv

Laura Zvaigzne
projektu vadītāja
laura.zvaigzne@liaa.gov.lv

Ventspils biznesa inkubators

Ventspils Augsto tehnoloģiju parks 1, Ventspils, LV-3602
+371 +371 62400906 | ventspils@liaa.gov.lv

Guntis Čoders
biznesa inkubatora vadītājs
guntis.coders@liaa.gov.lv

Liene Kataševska
vecākā projektu vadītāja
liene.katasevska@liaa.gov.lv

Eva Fībiga
projektu vadītāja
eva.fibiga@liaa.gov.lv

TOP