fbpx

Receive regular advice from incubator staff and involved experts, attend the business school with the most knowledgeable professionals and industry practitioners
Consulting and training
Use the Business Incubator coworking rooms for work, meetings and business negotiations in 14 cities throughout Latvia
Largest coworking network in Latvia
Saņem 50% līdzfinansējumu Tava biznesa attīstībai nepieciešamo pakalpojumu iegādei, piemēram, grāmatvedībai, telpu nomai, mārketingam un t.t.
Co-financing for development
Gūsti plašāku atpazīstamību zem Magnetic Latvia Biznesa inkubatori zīmola – klientu atpazīstamības pasākumos, nozaru izstādēs, u.c.
Publicity and visibility
Saņem 50% līdzfinansējumu Tava uzņēmuma vai produkta attīstībai
nepieciešama aprīkojuma iegādei
Co-financing for equipment purchase
Iestājies inkubatorā un pievienojies plašam kontaktu tīklam – dažādu nozaru uzņēmējiem un jomu ekspertiem
Largest community of entrepreneurs
Tavs atbalsts ceļā uz jaudīgu un eksportspējīgu uzņēmumu.

LIAA Business Incubators provide support for business start-up and development for individuals and start-ups.

Customer reviews

Lauma KazakaSolfeg.io
Solfeg.io ir mūzikas izglītības lietotne, un ārzemēs mēs sevi pozicionējam kā uzņēmumu, kas nāk no mūzikas tradīcijām bagātās Latvijas. Start-up pamatā ir starptautiska domāšana - ar inkubatora atbalstu esam apceļojuši Skandināviju, Lielbritāniju un ASV, veidojot kontaktus un sadarbības ar cilvēkiem, par ko uzņēmuma sākuma fāzē varējām tikai sapņot! Pēc katra brauciena un jauna sasnieguma, iedvesma aug griezdamies, bet ikdienas darba ritmu palīdz uzturēt inkubatorā pieejamais atbalsts un pakalpojumi, un, protams - kopiena, kas viens otram palīdz.
DainisDKRobotics
Ļoti draudzīga komanda! Cilvēki, kas iedrošina darboties!
Terēze RiekstiņaPilsētnieki SIA, Uzdrošinies pārdot
Būt inkubatorā ir lieliska iespēja jaunam uzņēmējam gan saņemt tik vajadzīgo padomu, atbalstu un zināšanas, gan ieraudzīt citus uzņēmējus un ideju autorus. Saprast, ka katram savs ceļš ejams, taču izaicinājumi un grūtības ir līdzīgas. Sajust atbalstu un ticību sev un savai idejai - tas ir ļoti svarīgi katram jauna ceļa gājējam.
Elizabete PalasiosaStory Hub SIA
Otrs labākais lēmums mūsu uzņēmuma pastāvēšanas vēsturē pēc dibināšanas bija pieteikums LIAA Radošo industriju inkubatora programmai. Viennozīmīgi viena no vērtīgākajām iespējām, ko izmantot sava biznesa attīstībai Latvijā, it īpaši radošo industriju sektorā.
Vitālijs ČemerisManeg.net
Bauskas biznesa inkubatora koprades telpās tiekas lieliska uzņēmēju kopiena! Ikkatram ir iespēja iesaistīties tajā, iegūstot papildu jaudu sava uzņēmuma attīstībā.
Marta ŠulceSilmachy Remedies SIA
Jūrmalas biznesa inkubatora komanda ir ļoti atsaucīga, uz katru jautājumu vai problēmsituāciju vienmēr tiek rasti risinājumi vai tiek sniegti noderīgi ieteikumi. Ļoti patīk uzņēmēju komūna inkubatorā, kur iespējams nodibināt vērtīgus kontaktus. Visi ir atsaucīgi un apmainās ar viedokļiem, ieteikumiem. Tāpat nevar noliegt, ka labs atbalsts ir arī LIAA biznesa inkubatoru piešķirtais līdzfinansējums dažādiem uzņēmumam nepieciešamiem pakalpojumiem. Iesaku patiesi!
Ludmila Stavro-FreibergaResponse by Dr. Stavro
Dalība biznesa inkubatorā sniedz milzīgu artavu mūsu uzņēmuma attīstībai. Priecājamies par atsaucību, pieredzi, atbalstu un zināšanām, ko gūstam Jūrmalas biznesa inkubatorā. Inkubators ir būtisks atspēriena punkts, lai jauns uzņēmums veiksmīgi dotos uz priekšu un sasniegtu jaunas uzņēmējdarbības virsotnes. Turklāt inkubatorā strādā profesionāli, uz sadarbību orientēti, lieliski darbinieki, kuri vienmēr ir uzdevumu augstumos. Veiksmi un izdošanos, balstot nākotnes idejas!

LIAA Business Incubators provide support for business start-up and development for individuals and start-ups. The project is developed jointly by the European Union and Republic of Latvia and has been implemented since 2016. There are 13 regional Business Incubators and a Creative Industries Incubator in Riga, which specializes in providing support to companies in the Creative industries.

USEFUL LINKS

TOP
X